• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     YÜKSEK ATEŞE KARŞI "MAVİ BANT" DÖNEMİ

   
Fiyat : 5 TL (KDV Dahil)
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Yüksek Ateşe Karşı "Mavi Bant" Dönemi

Türkiye'de bir ilk olan ateş düşürücü bantlar, çocuklar için hayati önem taşıyan ateş sorununa kullanımı kolay bir alternatif getiriyor. Bir türlü düşmek bilmeyen yüksek ateş için ıslak bezler hazırlayıp durmaya artık gerek kalmadı. Yapışkan olduğu için gece boyunca kaymayacak, hidrojel yapısı sayesinde uzun süre soğuk kalacak bu yepyeni ürün çocuk olan her evde mutlaka bulunmalı.

"Stop Fever - Cool Patch", Ateş Düşürücü Bant, yüksek su oranı ve ateş düşürmeye yardımcı mentollü içeriği ile annelerin yardımına koşuyor. İlaç içermediği için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu bantların hiç bir yan etkisi olmadığı gibi ilaçlarla birlikte de kullanılabilir. Çocuklarda ve bir yaşından büyük bebeklerde tereddütsüz kullanabileceğiniz "Stop Fever - Cool Patch" Ateş Düşürücü Bant, kullanacağınız yüzeye uyum sağlayarak sıkıca yapışır ve çıkarılırken can yakmaz. Kullanılır kullanılmaz etkisini gösteren "Stop Fever - Cool Patch" Ateş Düşürücü Bant, sekiz saate kadar etkindir. 5.5 ph'ı ile cilde dosttur ve alerjik değildir.

"Stop Fever - Cool Patch" Ateş Düşürücü Bant sadece çocukların değil yetişkinlerin de yaşadığı ateşe bağlı rahatsızlıkların giderilmesinde rahatlatıcı özelliği ile tıbbi önemlerin yanı sıra,  diş ağrısı, baş ağrısı, kas ağrısı gibi buz tedavisi önerilen zamanlarda da etkili olacak bir üründür.

 

 
 
Talep Formu
Ad Soyad
E-Mail
Telefon
Konu
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret29622
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.66256.6892
Euro7.27987.3089
Hava Durumu
Saat