• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     STOPEVER MİGRAİNE & HEADACHE COOLİNG PATCH

   
Fiyat : 5 TL (KDV Dahil)
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Herkesin hayatında mutlaka çekilmez baş ağrıları ile kıvrandığı olmuştur.Alınan ilaçlara rağmen bir türlü geçmek bilmeyen baş ağrılarına karşı bizi biraz olsun rahatlatsın diye anlımıza koyduğumuz ıslak bezler, soğuk şişeler, buz torbaları artık tarih oluyor.

"StopEver - Migraine & Headache Cooling Patch" Soğuk Terapi Bandı, alnınıza yapıştırdığınızda 6 saate kadar serinletici etkisini koruyan özelliği ile sizi uğraştırmadan rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Herhangi bir ilaç içermediği için her türlü ilaç tedavisi ile birlikte kullanılabilen Soğuk Terapi Bantlarının her hangi bir yan etkisi de yoktur. "StopEver - Migraine & Headache Cooling Patch", Soğuk Terapi Bandı, yüksek su oranı ve ateş düşürmeye yardımcı mentollü içeriği ile migren ve baş ağrısı çeken yetişkinlerin yardımına koşuyor.

Sürekli desteklemek zorunda olduğumuz buz torbalarına kıyasla kolayca yapıştığı ve kaymadığı için çok pratik olan Soğuk Terapi Bantları 5.5 ph değeri ile cilde dost ve anti-alerjiktir. Çıkarılırken canınızı yakmayacak ve iz bırakmayacak yapıda olan "StopEver - Migraine & Headache Cooling Patch", Soğuk Terapi Bantları günümüzü kabusa çevirebilecek baş ağrılarına karşı rahatlatıcı bir etkide bulunacak doğal bir yardımcıdır. Yetişklinler için hazırlanmış StopEver - Migraine & Headache Cooling Patch", Soğuk Terapi Bantları ihtiyaç duydyuğunuz soğuk terapi etksini kullanı kullanmaz sağlayacak ve sizi eski yöntemlerle uğraşmaktan kurtaracak. Ateş düşürücü "StopEver - Migraine & Headache Cooling Patch" Soğuk terapi bantları her eczadolabında bulunması gereken bir ürün.

Interday A.Ş. tarafından geliştirlen ve Üçler Itriyat tarafından dağıtılan "StopEver - Migraine & Headache Cooling Patch", Soğuk Terapi Bantları bütün eczanelerde ve Gratis mağazalarında bulunabilir.

 

 
 
Talep Formu
Ad Soyad
E-Mail
Telefon
Konu
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret29622
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.66256.6892
Euro7.27987.3089
Hava Durumu
Saat